Oliver Harry Ågren

11. července 2018 v 18:27


Oliver je typ muže, který si moc dobře uvědomuje svůj vzhled. Díky tomu tak je možná v určitých směrech až moc egoistký, no jednoduše zkrátka ví, kdy si co k dámám může dovolit a že je každá schopna mu padnout k nohám. O dost tomu napomáhá taktéž fakt, že je majitelem nemocnice v Diadoru (hlavně proto, že je to jediná nemocnice na ostrově). Při setkání s ním můžete mít smíšené pocity, a to hlavně proto, že nemůžete dopředu vědět, jak na vás zareaguje. Pokud se mu zalíbíte, bude se vám dvořit. Pokud ne, zřejmě nebudete s ním mít moc dobrý pokec. Moc dobře si uvědomuje své možné kontakty na Ostrově, takže proti němu jen málokdo může cokoliv říct. V soukromí je podobného rázu jako na veřejnosti, jen s tím rozdílem, že se nebojí více povídat - ač on toho soukromí moc nemá. Partnerky v posteli střídá, každý týden jinou, no jemu to problém nedělá. Hodně žen si myslí, že tím, že se s ním vyspí hned získá všelijaké možnosti v nemocnici, no on toto nepreferuje. Musí si to zasloužit - a sexem to rozhodně nejde. Avšak pokud jste právě ta, která se mu líbí, je schopen se s vámi komunikovat poměrně mile a galantně, ač to většinou končívalo v posteli. Samozřejmě je na vás, jestli se mu vnutíte nebo ne, no na druhou stranu ví již za svůj život jak na ženy, a tak nemá problém vás k tomu téměř až donutit. Ve chvíli, kdy se však začne bavit o nemoci, mírně znejistí, kvůli tomu, že moc dobře ví, že je poloimunní, no díky tomu, že je majitelem nemocnice, si je vědom toho, že léky má po ruce.

Oliver Harry (no raději používá jméno Oliver) se narodil ve Švédsku. Jeho rodina bydlela v jednom z místních fjordů, no popravdě řečeno se snaží na toto místo zapomenout - kromě jeho nepřineslo absolutně nic dobrého.

Ve svých 7 letech, kdy se jednoho dne potuloval trošku později, než by správně mohl, po městě, byl znásilněn. Doposud se absolutně netuší, kdo byl pachatelem převážně díky tomu, že na to jednak policie absolutně kašlala, no hlavně on se poté zhroutil, a i když vidí toho, kdo jej v ten večer znásilnil, stále před očima, není schopen o tomhle absolutně nikomu říct a svěřit se. Tedy, jeho rodiče to samozřejmě moc dobře vědí, tohle jen tak rodičům neunikne, no on s tím nebyl schopen vyjít. I díky tomu byl nějakou dobu jen uzavřen doma a vzděláván matkou a otcem.

Když na základní škole v posledním ročníku udělal vyrovnávací zkoušky, aby mohl jít případně i na střední, částečně se mu ulevilo. Už se nebál chodit mezi lidi, no během stmívání měl strach stále. Ale tohle se rozhodl změnit tím, že se dostal na střední ekonomickou školu, kterou jednak pilně studoval, no nezapomínal se zúčastnit každého mejdanu, který jeho třída pořádala. Byl si jist tím, že tohle mu pomůže - a skutečně mu to pomohlo se přece jen dostat jinam.

Po vystudování střední školy se přihlásil ještě na bakaláře na vysokou školu, tu však již vystudoval v jiné zemi, ve které zakotvil během roční pauzy mezi studiemi. Zamiloval si tu krajinu, no během ní se začínal dozvídat o ostrovu jménem Diador. A tak se rozhodl, že pokud dokončí studium, jako odměnu si daruje (ač částečně mu s tím finančně pomohli rodiče) návštěvu tohoto ostrova.

No, co se stát nemělo, stalo se - jednoho dne se dal do řeči se starostou a po této řeči (ač neskončila střízlivě) se dozvěděl, že místní nemocnice potřebuje nového majitele. A že cena nemocnice není bůhví jak vysoká, protože skoro chátrá. On se rozhodl, že jí jednak koupí, ale že sem přivede i nějaké doktory a sestry. I tohle se mu podařilo (ač se tomu sám divil) a díky němu tak na Diadoru funguje menší nemocnice, no se všemi potřebnými lidmi, částečně novými přístroji a jinými věcmi.

Od chvíle, kdy však zde nastala panika ohledně moru, jeho nemocnice vydělává ještě více - především díky infikovaným, jejichž rodiče zde tyto lidi dovážejí a prosí ostatní, aby se jim o ně starali. Samozřejmě je tato péče stále nadstandardem, ač je zde nemoc již dlouho, no sehnat léky a prostředky rozhodně není jednoduché - proto ani léčba není levná a u poloinfikovaných (či poloimunních) může být klidně úspěšná. A toho si on sám je vědom.

  • Nosí převážně obleky
  • Jeho nejdelší vztah trval asi 4 měsíce
  • Po starostovi je nejvlivnější osobou na ostrově

Rodina

Matka - Ann-Sofie Ågren
Otec - Ravel Ågren
Bratr - Vincent Ågren 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama