PRAVIDLA!

6. července 2018 v 13:43
  1. V RPG se nepoužívají smajlíky.
  2. Každý ovládá vlastní postavu - nebudete tak psát, "Vrazil jsem do ní a ona spadla". Třeba to klidně mohla ustát. Tomuhle se vyvarujte!
  3. Žádná postava není bůh a ani dokonalá. Nikdy neví všechno o druhé postavě (to, že si vy přečtete, že je umělkyně neznamená, že to ví vaše postava).
  4. Vyhněte se šikany druhých hráčů (myslím, že k tomuto nemusím více dodávat).
  5. KAŽDÝ ZDE MÁ POUZE JEDNU POSTAVU! Dvě postavy dovolujeme pouze v případech po delší době (časem bude upřesněno).
  6. Při sepisování historie a charakteru se řiďte všemi informacemi o stránce a hře.
  7. Registraci nedoporučujeme osobám mladších 15 let (ale pokud ano, vyrovali jsme vás!)

Myšlenky - do lomítek
Slova - bez ohraničení
Akce - do hvězdiček
Osoba - 3. osoba č. j. (on, ona)
Příklad: *Procházela okolo stromu.* /Je, to je ale hezký strom,/ *pomyslela si, a v tu chvíli uviděla veverku.* Je, ahoj veverko! *Pozdravila jí, no veverka utekla, a tak šla dále.*

_______________________________________________________________________
Přečetl/a sis pravidla a souhlasíš s nimi? Pokud ano, klidni na odkaz níže, čímž se však zavazuješ, že právě tato pravidla budeš neustále dodržovat a bereš na vědomí, že v případě porušení jich můžeš být AŽ vyloučen z této RPG stránky na určitou dobu.

REGISTRACE


Ještě doporučuji si přečíst SEZNAM ZABRANÝCH FC, abyste veděli, koho si zvolit na postavu. Do seznamu přibude vždy po odeslání registrace (a během následujících pár minut bývá vždy postava na blogu). V případě, že zjistíme, že jste si (avšak klidně pouze jen zapomněli zkontrolovat a tudíž vzniklo toto nedorozumění) vybrali FC, které je již použité, posíláme vám e-mail, kde se tuto informaci dozvíte a tudíž budete moc hrát o něco později.

HRÁT MŮŽETE VE CHVÍLI, KDY SE POSTAVA OCITNE ZDE NA BLOGU!
 


Aktuální články

Reklama