Systémové postavy

10. července 2018 v 16:31
Zde je seznam všech volných systémových postav, z nichž si můžete vybrat, a po domluvě s vedením si je zaregistrovat. Stačí jim sepsat profil a nechat si ho schválit jako u běžné postavy.
Jestliže vám už nebude vyhovovat, vrátí se zpět do seznamu a bude volná pro další případné zajemce zájemce, který se bohužel bude muset smířit tím, že se jedná už o rozehranou postavu s napsaným profilem a dějem. (Ten by se dal samozřejmě opravit a trošku pozměnit.)

Tyto postavy můžete mít jen když už jste zaregistrovaní na rp.


Jméno: Lukas Burris
Země narození: Velká Británie
Povolání: starosta Diadoru
Věk: 47 (7. 9.)
Typ člověka: poloimunní

Povaha: puntičkářský, egoistický, samotářský, cholerický

Lukas se na Diador dostal před 20 lety, kdy se o tomhle ostrově zcela náhodou dozvěděl. Zpočátku sem však jel jen jako turista, no místní krajina se mu zalíbila natolik, že se zde rozhodl zabydlet. Během toho si zde našel i ženu, se kterou má 2 syny. O současné nemoci ví, no obává se toho všeho, a tak jen výjimečně vychází ven.

FC: Nikolaj Coaster-Waldau
Jméno: Pavlina Trainou
Země narození: Diador
Povolání: kadeřnice
Věk: 23
Typ člověka: imunní

Povaha: přátelská, vstřícná, flegmatická, puntičkářská

Pavlina se narodila zde, avšak osud jí do cesty připravil obrovskou překážku - její matka i otec zemřeli při výpravě na Horu moru v jejich 15 letech a od té doby byla uvázána pouze na svou babičku, která však rok zpátky taktéž zemřela. Nyní je tak sama a vede malé kadeřnictví. O chorobě ví, ale taktéž ví, že je zcela imunní.

FC: Emma Watson
Jméno: Gregor Ludmilov Vranchev
Země narození: Bulharsko
Povolání: vědecký pracovník
Věk: 32
Typ člověka: poloimunní

Povaha: cholerický, přátelský, tvrdohlavý

Gregor zde jel původně studovat místní krajinu. Z důvodu zlomení nohy při výstupu na jednu z hor v Pohoří ticha zde však musel zůstat, a nakonec se mu tady zalíbilo. Pokračuje dále v práci ve výzkumech a díky tomu o sobě ví, že je pouze poloimunní. Osud mu však připravil do cesty další překážku (to je již na vás).

FC: Tom Hiddleston
Jméno: Frederik "Fred" Wostwood
Země: Diador
Povolání: Majitel krčmy "U Krakena"
Věk: 40
Typ člověka: poloimunní

Povaha: introvert, samotář, podivín, pohodář

Je velice opatrný, dává si pozor s kým se setkává. Je to jeden původných obyvatelů Diadoru, viděl jak káza na ostrov přišla a zničila jeho blízké. Má malo přátel a zdržuje se hlavně poblíž své krčmy. Je to jinak pohledný můž, který má rád mladší ženy. Nemá děti ani ženu.

FC: Chris Evans
Jméno: Anna Maria Black
Země narození: USA
Povolání: Bývalá studentka
Věk: 23
Typ člověka: infikovaná

Povaha: tvrdohlavá, přátelská, pařmenka

Ještě nedávno nevěděla o nějakém moru. Na tento ostrov přijela za klidem, na dovolenou. Bohužel její tělo chytlo mor a po čase se ukazalo že je infikovaná. Musela ukončit studium na vysoké škole a nastěhovala se sem. Nechtěla nakazit lidi ve svém okoli kde bydlela. Je to obyčejná dívenka, má ráda zabavu a kor teď. Každý den si užívá jakoby by měl být jejím posledním. Nadále však chodí na kontroly.

FC: Chloë Grace Moretz
Jméno: Chris Blake
Země původu: Austrálie
Povolání: (necháme na vás)
Věk: 30
Typ člověka: Poloinfikovaný

Povaha:pohodář, přátelský, flegmatik,

Nikdo o něm pořádně ani neví, je tu krátce. Byl zde jen na výletě, kdy onemocněl morem. Nikoho tady nezná. Chce však porazit mor a pomáhat ostatním nakaženým. (Zde necháváme volnou ruku.)

FC: Bob Morley

_________________________________________________________________________
V případě, že se vám některá z těchto postav zalíbila, klikněte na následující odkaz a vyplňte registraci.

 


Aktuální články

Reklama